İlhan (İzmir) ,   İyi geceler iyi yayınlar...İlhan iremden yemyeşil bir deniz senin gözlerin...sarkisini istiyorum......    |           mahir ,   Bu Güzel Şarkı Gülcan Kardeşime Ve Tüm Sevdiklerine Armağan Olsun...    |           Radyo Yansıma (Balıkesir/Erdek) ,   istekleriniz için www.radyoyansima.net Adreslerinden İsteklerinizi Bırakabilirsiniz....    |           Radyo Yansıma (Balıkesir/Erdek) ,   Radyo Yansıma İstekler Proğramı 20:00 ile 22:00 Saatleri arasında Yansıma Müzik Tv'de Görüntülü Olarak Ve Radyo Yansıma'da Sadece Ses Olarak Ortak Yayın İle Sizler Sevdiklerinize Kayan Yazı Şeklinde İsteklerinizi Armağan Edebilirsiniz.Keyifli Dinlemeler Erdek...    |           Yansıma (Balıkesir/Erdek) ,   İstekleriniz İçin www.radyoyansima.net Adresinden isteklerinizi Bırakabilirsiniz....    |           damla (erdek turanköy) ,   mahir bey suat suna zor bulursun iyi yayınlar diliyorum...    |           Zehra (Balıkesir Erdek) ,   Seni çok seviyorum canım eşim sen bitanemsin Orhan ölmez den gelsene şarkısını istiyorum bu şarkı sana armağan olsun lütfen anonsunu böyle gecermisin...    |           Zehra (Balıkesir Erdek) ,   Selamlar benim adım Zehra Neşet Ertaş tan gönül dağı şarkısını istiyorum calarsaniz sevinirim iyi yayınlar...    |           zehra (balıkesir ) ,   selamlar zehra ben aleynatilkiden yanlızçiçek çalarsanızsevinirim iyiyayınlar...    |           nimet (balıkesir ) ,   ferdi tayfurdan hergecenin sabahında başımdöner şarkısını istiyorum...    |           nimet (balıkesir erek) ,   selamlar zehra ben tanrımnerdensevdim calarmısınızlütfen...    |           nimet (balıkesir erek) ,   selamlar ben zehra güçlü soydemirden gidemezsin şarsısını istiyorum iyi yayınlar...    |           nimet (balıkesir erek) ,   nigar muharremden gel hayailm şarkısını gönderiyorum çalarsanız sevinirim iyi yayınlar zehra ben bu şarkıyı herekeze armağan ediyorum lütfen anosu böyle geçin...    |           nimet (balıkesir erek) ,   intizardan geilncik şarkısını istiyorum calarsanız sevinirim iyi yayınşlar kolaygelsin iyi akşamlar adım zehra beni ara bu arada...    |           Nalan (Bandirma) ,   Istek parca ...    |           Hüseyin caner (Balikesir) ,   Aşkın ailesine nigde baglarini gönderiyorum iyi yayinlar...    |           kader umutlu (erdek) ,   Ferdi tayfur durdurun dünyayı ...    |           Eda meral (Erdek) ,   Selam istek aliyormusunuz...    |           Zeynep (Balikesirerdek) ,   Selamlar ben zeynep tanrimi calarsanizsevinirim mahir bey lutfenzehra arkadasima gitsin ve esime gitsin sarki ...    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

BÜYÜKŞEHİR MECLİSİ OLAYLI BAŞLADI

 

31 Mart seçimlerinde belirlenen Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisi dün ilk kez toplandı. İlk meclis toplantısına tartışmalar, laf atmalar ve itişip kakışmalar damga vurdu.

CHP’li üyelere yeterli yer ayrılmaması ilk gerginliği getirdi. Yarım saat gecikmeli olarak 16.27’de Meclis toplantısı başladı. Ancak yoklamada CHP’li üyelerin salonda olmadığı gözlendi. CHP’liler yaklaşık 5 dakika sonra salona girdi. Bazı üyeler ayakta kaldı. Yoklama yeniden yapılırken, Meclis Başkanı da olan Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, yer konusunda neden sorun yaşandığını AK Partili Mehmet Birol Şahin’e sordu. Şahin’in, İYİ Parti İl Başkanı Nedim Tuna’nın üye sayısını “15” olarak bildirmesi nedeniyle sorun yaşandığını iddia etti. İzleyici locasındaki Tuna, Şahin’e tepki gösterdi. Tuna, Şahin’in söylediklerinin doğru olmadığını anlatmaya çalıştı. Meclis dışındakilerin konuşamayacağını söyleyen Şahin’in, “Burası köy kahvesi değil” şeklindeki sözleri de gerginliği arttırdı. Devreye giren İYİ Partili üye Metin Özpınar, “Görüşmede bende Nedim Bey’in yanındaydım. Birol bey konuyu saptırıyor” dedi. Bu tartışma karşılıklı laf atmalarla bir süre sürdü.

“BURASI İSTANBUL DEĞİL”

Bu arada Encümen seçimlerine geçildiğinde AK Partililerin isminin bir çırpıda yazılmaması, diğer partilerin adaylarının yavaş yazılması tepkileri getirdi. Edremit’in CHP’li Belediye Başkaın Selman Hasan Arslan, adayların karşısına CHP yazılmamasını da eleştirirken, “Artık CHP’ye alışacaksınız” dedi. AK Partili Yasin Sagay bu sözler üzerine, “Burası İstanbul değil Allah Allah ” derken, AK Partili Şahin ile Arslan arasında meclisi terk edip terk etmeme tartışması başladı. Şahin “Bu meclisi çok terk ettiniz” derken, Arslan ise, “Artık geçmiş dönem yok. Burayı terk etmem sen merak etme. Sen terk edersin, ben etmem. Yok öyle birlikte iş yapacağız, birlikte yöneteceğiz. Buna da alışacaksınız” yanıtını verdi.

ENCÜMEN SEÇİMİNDE MECLİS KARIŞTI

Belediye Encümeni seçimi sonrası oy sayımında ise meclis tam anlamıyla karıştı. Ak Partili Süleyman Aksoy’la Mehmet Birol Şahin’in oyları sayan memurların bulunduğu bölümden ayrılmaması CHP’li Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler’in tepkisini getirdi. Deveciler’in çağrısıyla sayım yapılan bölüme giden Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan’la Aksoy ve Şahin arasında tartışma başladı, ardından itişmeler yaşandı. AK Partili diğer üyeler de CHP’lilerin üzerine yürüyünce kargaşa büyüdü. Kürsünün önünde itişmeler, bağırış çağırış sürerken, olayın kahramanlarından Şahin’in sırasına geçip oturması dikkat çekti. Bu arada Arslan ve Deveciler’le Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy ile arasında itişme ve tartışmalar yaşandı.

15 DAKİKALIK ARADA DA GERGİNLİK

Olay araya giren üyelerin çabası ve sayım için parti gruplarından birer kişinin görevlendirilmesiyle tatlıya bağlandı. Oy sayım işleminin tamamlanarak sonucun açıklanmasının ardından meclise 15 dakika ara verildi. Üyeler parti grup odalarına giderken, ortalık yine karıştı. Marmara Belediye Başkanı Süleyman Aksoy’un Edremit Belediye Başkanı Hasan Arslan’ın üzerine yürüyüp, ” bunu şöyle döveceksin” dediği ileri sürüldü. Ancak Aksoy’un olay yerinden uzaklaştırılması ile birlikte ortalık yeniden sakinleşti.

 
Tarih       : 21 Nisan 2019
 
 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2014